O nás

Naše rodinná firma začínala kamionovou dopravou v roce 1995. V roce 2003 jsme si otevřeli obchůdek s punčochovým zbožím v Přerově na ulici Čechova 2. Roku 2015 se náš sortiment rozrostl o dámské oblečení českých značek. Po velké poptávce našeho zboží jsme se rozhodli založit e-shop, který můžete navštěvovat od roku 2018.

Obchod Galpo móda poskytuje kvalitní dámské zboží výhradně od  českých dodavatelů Ina, Pratto, Sabatti, Ardewo, Elain, Janet, Ema a další. Klademe důraz na kvalitu zpracování, originalitu zboží a eleganci. Vybíráme pro Vás univerzální kousky, které budete moci pohodlně nakombinovat s Vaším šatníkem.

Náš obchod nabízí také punčochové zboží, můžete si u nás zakoupit zdravotní, sportovní, cyklistické, turistické, prstové ponožky, bavlněné, dámské a dětské punčochové kalhoty, kamaše, bandaletky (pásky proti odíraní stehen) a další. Pro velký zájem jsme rozšířili sortiment na bambusové a veselé (crazy) ponožky.

Nevyhovuje-li Vám klasické konfekční oblečení, zkuste si vybrat z našeho bohatého sortimentu. Pevně doufáme, že Vás naše módní nabídka zaujme. Kamenná prodejna Galpo móda se nachází na ulici Čechova 2 v Přerově, kde najdete nejen náš nabízený sortiment, ale také kompetentní personál, který Vám ochotně a rád poradí.

 

OTEVÍRACÍ DOBA KAMENNÉHO OBCHODU:

PO-PÁ    8:00 - 12:00    13:00 - 17:00  (polední pauza 12:00-13:00)

SO          ZAVŘENO

NE          ZAVŘENO

 

 

 

 

Mapa

 
Zpět do obchodu