O nás

Vážení zákazníci,

naše výdejní okénko máme pro Vás otevřeno pondělí až pátek od 8:00-12:00, 13:00-14:00. Objednávejte na e-shopu nebo telefonicky na čísle 603 523 111. Při osobním odběru na prodejně přijímáme platbu pouze v hotovosti.

 

Každodenní nové příspěvky sledujte na našem facebooku GALPO dámská móda.

 

Naše rodinná firma začínala kamionovou dopravou v roce 1995. V roce 2003 jsme si otevřeli obchůdek s punčochovým zbožím v Přerově na ulici Čechova 2. Roku 2015 se náš sortiment rozrostl o dámské oblečení českých značek. Po velké poptávce našeho zboží jsme se rozhodli založit e-shop, který můžete navštěvovat od roku 2018.

Obchod Galpo móda poskytuje kvalitní dámské zboží výhradně od  českých dodavatelů Ina, Pratto, Sabatti, Ardewo, Elain, Janet, Ema a další. Klademe důraz na kvalitu zpracování, originalitu zboží a eleganci. Vybíráme pro Vás univerzální kousky, které budete moci pohodlně nakombinovat s Vaším šatníkem.

Náš obchod také nabízí punčochové zboží, kde můžete najít zdravotní ponožky, sportovní, cyklistické, turistické, prstové, bavlněné, dámské a dětské punčochové kalhoty, kamaše, bandaletky ( pásky proti odíraní stehen) a další...Pro velký zájem jsme rozšířili sortiment na bambusové a veselé (crazy) ponožky.

Nevyhovuje-li Vám klasické konfekční oblečení, zkuste si vybrat z našeho bohatého sortimentu. Pevně doufáme, že Vás naše módní nabídka zaujme. Kamenná prodejna Galpo móda se nachází na ulici Čechova 2 v Přerově, kde najdete nejen náš nabízený sortiment, ale také kompetentní personál, který Vám ochotně a rád poradí.

 

OTEVÍRACÍ DOBA KAMENNÉHO OBCHODU:

V době covid 19 máme pro vás otevřeno výdejní okénko.

 

PO-PÁ    8:00 - 12:00    13:00 - 14:00

SO          ZAVŘENO

NE          ZAVŘENO

 

 

 

 

Mapa